ORKA KOLİ A.Ş.

ORKA oluklu mukavva koli ve ofset kutu sanayi, İstanbul’da oluklu mukavva sektöründe faaliyet göstermektedir.
ORKA, kaliteli ve çevre dostu ambalajlar üretmeyi temel prensip olarak benimsemiş bir kuruluştur.
ORKA oluklu mukavva üretiminde koli ve kutu imalatında ürettiği ambalajların pazarlanmasından dağıtımına kadar size etkin hizmet sunar.Çünkü müşteri isteklerine işin başından sonuna kadar her aşamada istenilen daha iyi kalitede, daha ekonomik ve daha hızlı yanıt vermek Orka Ambalajın değişmez kalite politikasıdır.
Üretimde kaliteye ve müşteri memnuniyetine gösterdiği hassasiyet her geçen gün biraz daha büyümekte ve müşteri portföyünü sürekli büyük bir hızla genişletmektedir.
ORKA. ambalajı bir güvence olarak görür.Hem üretici hem de tüketici için. Bu bilinçle, tüm iş ve hizmet süreçlerini buna uygun sorumlulukla ele alır ve tamamlar. Ambalajın koruma, taşıma ve bir arada tutmanın ötesinde; emeğe ve tüketiciye saygı olduğuna inanır.
Sunduğu ürünlerin bu değeri yansıtacak kalitede olmasına mutlaka önem verir. Konusuna ve işinin önceliklerine hakimdir. Müşterilerini, ihtiyaç ve talepleri ışığında kağıt, ebat, tasarım ve üretiminde ilgili olarak en uygun seçeneklere yönlendirir. Tecrübesini ve bilgisini müşteriyle paylaşır. Sürekliliğe ve sağlam ilişkilere önem verir. Müşterileriyle etkin bir iletişim içindedir.
Onların soru ve sorunlarını sür’atle çözecek bir organizasyon düzenine ve insan kaynaklarına sahiptir. Kaliteyi basit bir vaat olarak değil, üretimin ve kurumsal hizmet süreçlerinin “olmazsa olmaz” bir unsuru olarak kabul eder.
Kaliteyi garanti altına almak için üretimden teslimata pek çok aşamada gerekli kalite kontrollerini titizlikle yapar. Makinenin değil, insanın ürettiğine inanır. Makine kadar insana da yatırım yapar.İnsan kaynaklarını eğitir ve geliştirir. En iyiyi, en uygun fiyata, en kısa zamanda sunmayı hedefler. Müşterilerini doğru ve dürüst şekilde bilgilendirir. Gerçekçi ve güvenilir vaatlerde bulunur.

01.

TASARIM

Belirlenen ölçülere uygun, tamamıyla kurumsal bir altyapıya sahip logonuz ile size özel tasarım geliştirilir...

02.

ÖLÇÜLENDİRME

Ürünün belirlenen ebatlarda ölçülendirmesi ve demosu hazırlanır. Demo müşteri ile tam uyumlu olarak geliştirilir.

03.

ÜRETİM

En gelişmiş teknolojiye sahip üretim parkurumuz, sıfır hata ile çevreye duyarlı üretimi gerçekleştirir.